fbpx
Generic filters
Search in title

Yılmaz Redüktör ile “Web API Development with ASP.NET Core” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi  Yılmaz Redüktör  ile,  “Web API Development with ASP.NET Core” eğitimini tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte eğitime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Yılmaz Redüktör yönetimine teşekkür ederiz.

Eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek  memnuniyet kaynağı oluşturmaktadır.  Bununla birlikte, verimli geçen süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin web ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olacağız.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Ayrıca, her zaman daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.
ASP.NET Core Eğitimi”,  yazılım dünyasında güvenli web API’leri yöntemlerini kapsamaktadır.Böylece,API tasarımı, performans  ASP.NET Core’un  bileşenlerini öğrenmişlerdir. ASP.NET Core’un  avantajlar, web API’lerini  hızlı, şekilde oluşturma imkanı sunar. Digital Vizyon Akademi ve Yılmaz Redüktör gerçekleştirdiğimiz, eğitim, katılımcılarımızı  web API konusunda bilgilendirerek  rekabetçi hale getirmeyi hedeflemektedir.

Eğitimde, katılımcılarımız gerçek dünya web API geliştirme problemlerine çözüm  geliştirmek için bir dizi pratik  proje üzerinde çalışmışlardır. Katılımcılarımızın ASP.NET Core kavramlarını  anlamalarını  karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değildir. Aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.
Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

Yeni Eğitimlerde görüşmek dileğiyle..

ASP.NET Core Eğitimi için tıklayınız.