Generic filters
Search in title

YİĞİT AKÜ ile “Microsoft Temel Excel” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, YİĞİT AKÜ iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “Microsoft Temel Excel” eğitimini başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Sürekli eğitime ve gelişime önem veren şirket profesyonellerine teşekkür ederiz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, verimli dolu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin veri analizi ve raporlama uzmanlarını yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor ayrıca,  kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Microsoft Temel Excel” eğitimi, iş dünyasında veri analizi, raporlama ve planlama gibi temel işlevleri destekleyen esas bir aracın detaylarını içermektedir. Böylece,  eğitimle, katılımcılar formül, grafik, tablo gibi Excel’in temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. Excel’in sağlamış olduğu bu işlevsellik, iş süreçlerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar.Bunun yanı sıra,  Digital Vizyon Akademi ve YİĞİT AKÜ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern iş analizi ve veri yönetimi teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya iş problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Excel kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

“Microsoft Temel Excel” Eğitimi için tıklayınız.