Generic filters
Search in title

YİĞİT AKÜ ile “KURUMSAL TELEFON KÜLTÜRÜ” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, YİĞİT AKÜ iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “KURUMSAL TELEFON KÜLTÜRÜ” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan YİĞİT AKÜ yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın profesyonel telefon kullanma becerilerini ve kurumsal iletişim standartlarını artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Verimli ve yüksek memnuniyetle geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin kurumsal iletişim uzmanlarını yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

KURUMSAL TELEFON KÜLTÜRÜ Eğitimi”, günümüz iş dünyasında profesyonel iletişim becerilerinin ve telefon etiketinin detaylarını içermektedir. Bu eğitimle, katılımcılar etkili telefon kullanma teknikleri, profesyonel karşılama ve yönlendirme gibi telefon kültürünün temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. Kurumsal telefon kültürünün sağlamış olduğu bu avantajlar, iş dünyasında daha profesyonel ve etkili iletişim kurma imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve YİĞİT AKÜ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern kurumsal iletişim teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya iletişim zorluklarına çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın kurumsal telefon kullanımı kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…