Generic filters
Search in title

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu ile “Spring Core Framework” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu ile “Spring Core Framework” Eğitimi eğitimini başarıyla tamamladık. Bu eğitim, katılımcılara Java tabanlı uygulama geliştirmede kullanılan Spring Framework hakkında beceriler kazandırmayı amaçlamaktadır. TENMAK’ın bu eğitime verdiği destek ve katılımcıların eğitime ilgisi, bu programın başarısının temelidir.

Eğitmenler eğitim süreci boyunca, katılımcılar Spring Core Framework’ün temel kavramları anlatır. Ayrıca yapılandırma yöntemleri ve en iyi uygulama teknikleri hakkında bilgi edindiler. Bu bilgiler, onların modern ve etkin Java tabanlı uygulamalar geliştirmelerine olanak tanıyacaktır. Ayrıca TENMAK’ın yazılım geliştirme projelerinde önemli bir katkı sağlayacaktır. Eğitim, sadece teorik bilgilerle sınırlı kalmamıştır. Ayrıca gerçek hayattan alınan örnekler ve pratik uygulamalar içermektedir. Böylece katılımcıların öğrendiklerini uygulamalı olarak pekiştirmeleri sağlanmıştır.

Spring Core Framework, gelişmiş programlama tekniklerinde esneklik sunması açısından yazılım geliştiriciler için vazgeçilmez bir araçtır. Bu eğitimle katılımcılar, Spring’in dependency injection, AOP (Aspect-Oriented Programming), MVC (Model-View-Controller) gibi temel modüllerini anlama ve uygulama konusunda yetkin hale gelmişlerdir. Bu bağlamda beceriler, TENMAK’ın karmaşık yazılım ihtiyaçlarını karşılamada büyük bir avantaj sağlayacak ve kurumun teknoloji altyapısını güçlendirecektir.

Digital Vizyon Akademi olarak, yenilikçi ve etkili eğitim metodolojilerimizle, teknoloji ve yazılım geliştirme alanlarında sürekli yenilikleri takip eder. Katılımcıların eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ediyor, kariyerlerindeki gelecek adımlarında üstün başarılar diliyoruz. Etkili ve yenilikçi eğitim metodolojilerimizle sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu ile “Spring Core Framework” Eğitimi, katılımcılara, modern yazılım geliştirme tekniklerini kavramıştır. Ek olarak Spring Framework’ün gücünü derinlemesine anlamalarını sağlamıştır. Dolayısıyla eğitim boyunca, katılımcılar Spring Framework ile ilgili çeşitli modüller, entegrasyon teknikleri ve gelişmiş programlama konseptleri hakkında bilgi edinmişlerdir. Bu bilgi ve becerilerin, TENMAK’ın yazılım geliştirme kapasitesini artırmada oldukça faydalı olacaktır. Bu nedenle teknolojik yeniliklere daha hızlı uyum sağlamada önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz.

Yeni eğitimlerde görüşmek üzere…

Java eğitimlerimizi görmek için tıklayınız.