fbpx
Generic filters
Search in title

Turkcell Global Bilgi ile “Project Management Professional(PMP)” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak , Turkcell Global Bilgi ile iş birliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz “Project Management Professional(PMP)” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Turkcell Global Bilgi yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu.Bununla birlikte, verimli ve yüksek memnuniyetle geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin proje yönetimi liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Turkcell Global Bilgi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan ötürü teşekkür eder, Ayrıca, meslek hayatlarında başarılar dileriz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Project Management Professional(PMP)” eğitimi, günümüz iş dünyasında etkili, verimli ve sürdürülebilir proje yönetimi yaklaşımlarının detaylarını içermektedir. Böylece,  eğitimle, katılımcılar proje yaşam döngüsü, risk yönetimi, maliyet ve süre tahminleri gibi PMP’nin temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. PMP’nin sağlamış olduğu bu metodolojik avantajlar, projeleri daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Ayrıca,  Turkcell Global Bilgi ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern proje yönetimi teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya projeleri üzerinde çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje yönetimi simulasyonları üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın PMP kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve iş hayatında karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Turkcell Global Bilgi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

PMP  eğitimi için tıklayınız.