Generic filters
Search in title

Turkcell Global Bilgi  ile “Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Turkcell Global Bilgi işbirliğiyle düzenlediğimiz “Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık ” eğitimini başarıyla tamamlamanın memnuniyetini yaşıyoruz. Bu eğitim, katılımcılara proje yönetimi alanında dünya çapında kabul görmüş standartlar ve metodolojiler hakkında derinlemesine bilgi sunar. Project Management Professional (PMP) sertifikasyon sınavına hazırlık yapmayı hedeflemiştir. Turkcell Global Bilgi‘in bu eğitime verdiği destek ve katılımcıların yoğun ilgisi, programın başarısını arttırmıştır.

Eğitim sürecinde, katılımcılar proje yönetimi süreçleri, yaşam döngüsü, maliyet ve risk yönetiminde kapsamlı bilgiler edindiler. Bu bilgiler, onların proje yönetimi becerilerini geliştirmelerine ve profesyonel düzeyde projeleri başarıyla yönetmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca PMP sınavına hazırlanmalarında büyük bir avantaj sağlayacaktır. Eğitim, teorik anlatımların yanı sıra, gerçek dünya senaryoları ve interaktif uygulamalar içermiştir.

PMP sertifikası, proje yönetimi alanında uluslararası bir yeterlilik göstergesi olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla bu sertifikasyonu almak, profesyonel kariyerlerde önemli bir kilometre taşıdır. Turkcell Global Bilgi‘in bu eğitime gösterdiği ilgi ve katılımcıların aktif katılımları, şirketin ve bireylerin sürekli gelişim ve mesleki yeterliliklere verdiği önemi yansıtmaktadır. Katılımcıların eğitim sürecinde gösterdikleri çaba, eğitimin başarısını artırmıştır. Kişisel ve profesyonel gelişimlerine önemli katkılarda bulunmuştur.

Digital Vizyon Akademi olarak, profesyonel gelişim ve sertifika programları alanında sürekli yenilikçi bir yaklaşımla sahiptir. Bu bağlamda katılımcıların eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ediyoruz. Ek olarak PMP sınavında ve kariyerlerindeki gelecek adımlarında üstün başarılar diliyoruz. Etkili ve yenilikçi eğitim metodolojilerimizle sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık” eğitimi, katılımcılara, proje yönetimi alanında  bilgiler sunar. Dolayısıyla onları PMP sertifikasyon sınavına hazırlamıştır. Eğitim boyunca, katılımcılar proje yönetiminin temel kavramları, sınav stratejileri ve sınavda başarılı olmak için gereken bilgi ve beceriler hakkında derinlemesine eğitim almışlardır. Son olarak bu bilgi ve hazırlığın, profesyonel kariyerlerinde önemli bir fark yaratmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Yeni eğitimlerde görüşmek üzere…

Proje Yönetimi ve PMP Sınavına Hazırlık Eğitimi için tıklayınız.