fbpx
Generic filters
Search in title

trexAcademy ile “Object Oriented Programming” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, trexAcademy iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz OBJECT ORIENTED PROGRAMMING” eğitimini tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, Eğitimin her aşamasında bize destek olan  eğitime yatırım yapan şirket yönetimine şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu eğitimde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim  memnuniyet kaynağı oldu. Böylece, Verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Nesne Tabanlı Programlama (OOP) Eğitimi, günümüz yazılım dünyasında ölçeklenebilir kod yapısını destekleyen temel bir yaklaşımın detaylarını içermektedir. Bu nedenle,  eğitimle, katılımcılar nesne, sınıf, kalıtım, polimorfizm gibi OOP’nin temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. OOP’nin sağlamış olduğu bu yapısal avantajlar, yazılım projelerinietkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve trexAcademy işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern yazılım geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Aynı zamanda,  meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Object Oriented Programming Eğitimi için tıklayınız. 

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…