Generic filters
Search in title

Ptt AŞ ile “REACT NATIVE” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Ptt AŞ iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “REACT NATIVE” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan şirket yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için  memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte,verimli ve yüksek memnuniyetle geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

REACT NATIVE” Eğitimi, günümüz mobil uygulama geliştirme dünyasında çapraz platform uygulamaları oluşturmak için kullanılan React Native framework’ünün temelini ve başlangıç seviye uygulamalarını kapsamaktadır. Böylelikle,  eğitimle, katılımcılar React Native’in temel bileşenlerini, durum yönetimini ve mobil uygulama oluşturma tekniklerini öğrenmişlerdir. React Native’in sağlamış olduğu bu yapısal avantajlar, mobil uygulamalarını daha hızlı, etkileşimli ve kullanıcı dostu bir şekilde geliştirme imkanı sunar. Ayrıca, Digital Vizyon Akademi ve Ptt AŞ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern mobil uygulama geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bununla birlikte,  hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın React Native kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

REACT NATIVE” Eğitimi için tıklayınız.