Generic filters
Search in title

Ptt AŞ ile “Oracle GoldenGate 12c Administration” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Ptt AŞ iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “ORACLE GOLDENGATE12c ADMINISTRATION” eğitimini başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Eğitimin her aşamasında bize destek olan ve  eğitime yatırım yapan Ptt AŞ yönetimine şükranlarımızı sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Böylelikle,verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin veritabanı ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine  katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde  yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, bunla birlikte,kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Aynı zamanda Eğitimdeki ortak hedeflere ulaşmak için gösterdikleri çaba ve azme teşekkür ederiz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

ORACLE GOLDENGATE12c ADMINISTRATION Eğitimi, günümüz veritabanı yönetimi ve replikasyon teknolojilerinde, gerçek zamanlı veri entegrasyonu ve replikasyonunu kolaylaştıran temel bir yaklaşımın detaylarını içermektedir. Böylelikle, eğitimle, katılımcılar GoldenGate’in temel bileşenlerini, konfigürasyonlarını ve uygulamalarını öğrenmişlerdir. Buunla birlikte, GoldenGate’in sunduğu bu yapısal avantajlar, veritabanı projelerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital Vizyon Akademi ve Ptt AŞ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern veritabanı yönetimi ve replikasyon teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya veritabanı yönetimi ve replikasyon problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu nedenle, hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın GoldenGate kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve  hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız,  teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

 

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…