Generic filters
Search in title

Ptt AŞ ile “.NET GÜVENLİ KOD GELİŞTİRME” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Ptt AŞ iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “.NET GÜVENLİ KOD GELİŞTİRME” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Ptt AŞ şirket yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Verimli ve yüksek memnuniyetle geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

.NET Güvenli Kod Geliştirme Eğitimi, günümüz yazılım dünyasında güvenli uygulamaların geliştirilmesi için esas olan kodlama tekniklerini ve best practices’leri detaylarıyla ele almaktadır. Bu eğitimle, katılımcılar güvenli kod geliştirmenin temel prensipleri, sık yapılan hatalar ve bu hataları nasıl önleyeceğimize dair bilgileri edinmişlerdir. .NET platformunun sağlamış olduğu bu yapısal avantajlar, yazılım projelerini daha hızlı, güvenli ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital Vizyon Akademi ve Ptt AŞ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern ve güvenli yazılım geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya yazılım güvenliği problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın .NET ile güvenli kod geliştirme kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri güvenlik zorluklarına hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…