Generic filters
Search in title

Ptt AŞ ile “LINUX SYSTEM ADMINISTRATION (1 & 2)” Eğitimi

nDigital Vizyon Akademi olarak, Ptt AŞ iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “LINUX SYSTEM ADMINISTRATION (1 & 2)” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan şirket yönetimine teşekkür ederiz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın Linux sistem yönetimi konusunda bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, Verimli ve yüksek memnuniyetle geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin sistem yönetimi uzmanlarını yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Ayrıca,  kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

LINUX SYSTEM ADMINISTRATION (1 & 2)” eğitimi, günümüz IT dünyasında sunucuların ve ağ altyapılarının etkili bir şekilde yönetilmesi için gereken temel yöntemleri ve teknikleri kapsamaktadır. Böylece, eğitimle, katılımcılar

işletim sistemini, sunucu yönetimini, ağ yapılandırmalarını ve daha birçok konuyu öğrenmişlerdir. Digital vizyon Akademi ve Ptt AŞ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern sistem yönetimi teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya IT problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bu nedenle,  hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Linux sistem yönetimi kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

LINUX SYSTEM eğitimi için tıklayınız.