fbpx
Generic filters
Search in title

Polat Holding ile ” TEMEL SEVİYE EXCEL “eğitimi

Polat Holding ile " TEMEL SEVİYE EXCEL "eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Polat Holding iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “TEMEL SEVİYE EXCEL” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan şirket yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın Excel kullanımındaki bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Ayrıca,verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin veri analitiği ve ofis teknolojileri liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor,Aynı zamanda  kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“TEMEL SEVİYE EXCEL” eğitimi, günümüz ofis ve iş dünyasında veri organizasyonu, analizi ve sunumu konularında etkin bir araç olan Excel’in temel özelliklerinin detaylarını içermektedir. Bununla birlikte eğitimle, katılımcılar hücreler, formüller, grafikler ve tablolar gibi Excel’in temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. Excel’in sağlamış olduğu bu fonksiyonel avantajlar, iş süreçlerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve Polat Holding işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern ofis uygulamaları konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya veri problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bu nedenle,  hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Excel kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

TEMEL SEVİYE EXCEL  eğitimi için tıklayınız.