fbpx
Generic filters
Search in title

Polat Holding ile “Microsoft Temel Seviye Excel” eğitimi

Polat Holding ile "MICROSOFT TEMEL SEYİYE EXCEL" eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Polat Holding iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “MICROSOFT TEMEL SEVİYE EXCEL” eğitimimizi başarılı bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, eğitime ve gelişime önem veren Polat Holding şirket yönetimine teşekkür ederiz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın Excel bilgi ve becerilerini temel seviyede geliştirme fırsatı bulduklarını görmek bizim için memnuniyet kaynağı oldu. Böylelikle,verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin veri analizi ve iş zekası potansiyelini ortaya koyduğunu göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın  kazandıkları Excel bilgilerinin, kariyerlerine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Ayrıca, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Eğitim yolculuklarında onlarla birlikte olmaktan, onlara rehberlik etmekten ve onların başarılı olmalarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

“MICROSOFT TEMEL SEVİYE EXCEL Eğitimi”, günümüz iş dünyasında veri analizi ve raporlama için temel bir araç olan Excel’in başlangıç seviye özelliklerinin detaylarını içermektedir. Bu nedenle, eğitimle, katılımcılar Excel’in temel işlevlerini, formül ve işlevlerini öğrenmişlerdir. Digital vizyon Akademi ve Polat Holding işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı veri analizi ve iş raporlama teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya veri analizi senaryolarına uygun çözüm ve teknikler geliştirmek için pratik uygulamalar üzerinde çalışmışlardır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Microsoft Temel Seviye Excel eğitimi için tıklayınız.

 

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…