Generic filters
Search in title

Polat Holding ile “Microsoft Office İleri Seviye Excel” eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Polat Holding iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “MICROSOFT OFFICE İLERİ SEVİYE EXCEL” eğitimini başarıyla tamamlamanın yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Polat Holding şirket yönetimine şükranlarımızı sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın Excel bilgi ve becerilerini ileri seviyeye taşıma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte,verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi , eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin veri analizi ve iş zekası liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları Excel bilgilerinin, kariyerlerine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Ayrıca, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“MICROSOFT OFFICE İLERİ SEVİYE EXCEL Eğitimi”, günümüz iş dünyasında veri analizi, raporlama ve otomasyon için temel bir araç olarak Excel’in ileri seviye özelliklerinin içermektedir. Bu eğitimle, katılımcılar formül, pivot tabloları, makrolar gibi Excel’in ileri seviye bileşenlerini öğrenmişlerdir. Excel’in sağlamış olduğu  ileri seviye avantajlar, iş süreçlerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Böylelikle, Digital vizyon Akademi ve Polat Holding işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern veri analizi teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya veri analizi senaryolarına uygun çözüm ve teknikler geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu nedenle,  hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Excel kavramlarını anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız,  teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de  bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

“Microsoft Office İleri Seviye Excel” eğitimi için tıklayınız.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…