Generic filters
Search in title

Kordsa ile “Introduction to Machine Learning” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Kordsa iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “Introduction to Machine Learning” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren şirket yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, yüksek memnuniyetle geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor ayrıca,kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Introduction to Machine Learning” Eğitimi, günümüz teknoloji dünyasında, veriden bilgi çıkarılması ve bu bilgilerin otomatik olarak modellenmesi için kullandığımız algoritmaların detaylarını içermektedir. Bununla birlikte eğitimle, katılımcılar sınıflandırma, regresyon, kümeleme gibi Machine Learning’in temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. Machine Learning’in sağlamış olduğu bu avantajlar, veri projelerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Ayrıca, Digital Vizyon Akademi ve Kordsa işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern veri bilimi ve makine öğrenimi teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Machine Learning kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

Machine Learning” Eğitimi için tıklayınız.