fbpx
Generic filters
Search in title

Kamu İhale Kurumu ile ” WEB API ASP.NET CORE 6  “eğitimi

wep apı asp.net core 6

Digital Vizyon Akademi olarak, Kamu İhale Kurumu iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “WEB API ASP.NET CORE 6” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca,eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan şirket yönetimine teşekkür ederiz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için  memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, verimli ve yüksek memnuniyetle tamamlanan bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

WEB API ASP.NET CORE 6 Eğitimi”, günümüz yazılım dünyasında etkin ve hızlı web servisleri oluşturma yaklaşımının detaylarını içermektedir. Bu eğitimle, katılımcılar ASP.NET Core 6 ile modern web API’leri oluşturmanın temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. ASP.NET Core 6‘nin sağlamış olduğu bu avantajlar, yazılım projelerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Ayrıca, Digital Vizyon Akademi ve Kamu İhale Kurumu işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern yazılım geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu nedenle,  hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın ASP.NET Core 6 kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…