fbpx
Generic filters
Search in title

Kamu İhale Kurumu ile “Css Giriş” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Kamu İhale Kurumu iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “CSS GİRİŞ” eğitimini başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Kamu İhale Kurumu yönetimine şükranlarımızı sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın CSS konusundaki bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin web tasarımı ve teknoloji uzmanlarını yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Ayrıca, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

CSS GİRİŞ Eğitimi“, günümüz web tasarım dünyasında sayfaların görsel tasarımını ve kullanıcı deneyimini iyileştiren temel bir teknolojinin detaylarını içermektedir. Böylece eğitimle, katılımcılar CSS’nin temel bileşenlerini, seçicileri, özellikleri ve kullanım yöntemlerini öğrenmişlerdir. CSS’nin sağlamış olduğu bu avantajlar, web sayfalarını daha estetik, hızlı ve kullanıcı dostu bir şekilde tasarlama imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve Kamu İhale Kurumu işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern web tasarımı teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya web tasarım problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın CSS kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

 

Css Giriş Eğitimi için tıklayınız.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…