fbpx
Generic filters
Search in title

Garanti BBVA ile “MongoDB and Neo4J” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Garanti BBVA ile “MongoDB and Neo4J” eğitimimizi bitirdik. Garanti BBVA yönetimine, eğitime verdikleri destek için teşekkür ederiz. Bu destek, eğitimin başarısında önemliydi.

Eğitim sürecimiz, katılımcılar için çok verimli geçti. Onların ilgisi ve çabası, eğitim kalitemizi artırdı. Her katılımcının başarısı, geleceğin teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi gösteriyor.

Eğitimler, kariyer gelişiminde önemlidir. Katılımcıların kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu etkiler yapmasını dileriz. Digital Vizyon Akademi olarak, yenilikçi eğitimlerle yanınızda olacağız.

Katılımcıları tebrik eder, meslek hayatlarında başarılar dileriz. Yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle olmak, bizim için mutluluk verici.

MongoDB and Neo4J” Eğitimi, veritabanı teknolojilerinde yeni yaklaşımları kapsar. Katılımcılar, MongoDB’nin ve Neo4J’nin temellerini öğrendi. Bu teknolojiler, veritabanı projelerinde avantaj sağlar. Garanti BBVA işbirliğiyle bu eğitimi sunmaktan gurur duyarız.

Eğitim süresince, teorik bilgiler pratik uygulamalarla pekiştirildi. Katılımcılar, gerçek dünya sorunları üzerinde çalıştı. Bu hands-on yaklaşım, bilginin kalıcı olmasını sağladı. Amacımız, teorik bilgi ve pratik beceri gelişimidir.

Yeni eğitimlerde buluşmayı umuyoruz.