Generic filters
Search in title

Garanti BBVA ile “MongoDB and Neo4J” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Garanti BBVA iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “MongoDB and Neo4J” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Garanti BBVA yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Verimli ve yüksek memnuniyetle tamamladığımız bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin veritabanı ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

MongoDB and Neo4J” Eğitimi, günümüz veritabanı teknolojileri dünyasında esnek, ölçeklenebilir ve ilişkisel olmayan veritabanı yapısını destekleyen temel bir yaklaşımın detaylarını içermektedir.
Bu eğitimle, katılımcılar MongoDB’nin dokümantasyon tabanlı yapısını, Neo4J’nin grafik tabanlı yapısını ve bu teknolojilerin temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. MongoDB ve Neo4J’nin sağlamış olduğu bu yapısal avantajlar, veritabanı projelerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve Garanti BBVA işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern veritabanı geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya veritabanı problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın MongoDB ve Neo4J kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…