Generic filters
Search in title

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. ile “.NET Core Angular” Eğitimi

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. ile “.NET Core Angular” Eğitimi ‘ni başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu eğitim, katılımcılara modern web uygulamalarının geliştirilmesinde güçlü bir araç olan .NET Core ve Angular teknolojileri hakkında derinlemesine bilgi ve pratik beceriler kazandırmayı amaçlamıştır. Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. bu eğitime destek vermiştir. Ayrıca ve katılımcıların yoğun ilgisi, programın başarısının temelini oluşturmuştur.

Eğitim sürecinde, katılımcılar .NET Core’un robust yapısını öğrenerek eğitime başlamıştır. Eğitimin devamında robust performansı ve güvenliği ile Angular’ın dinamik ve responsive web uygulamaları geliştirme kapasitesi hakkında bilgilendiler. Bu bilgiler, yazılım geliştirme projelerinde modern ve etkili çözümler geliştirmelerine olanak tanıyacaktır. Ayrıca kurumun teknolojik altyapısını güçlendirecektir. Eğitim, teorik anlatımların yanı sıra, gerçek dünya senaryoları ve uygulamalı çalışmalar ile deneyim kazandırmıştır.

.NET Core ve Angular, web uygulaması geliştiricileri için etkili ve yaygın teknolojilerdir. Dolatısıyla bu eğitimle katılımcılar, full-stack development, end-to-end uygulama geliştirme ve modern web teknolojilerinde yetkinlik kazanmışlardır. Bu beceriler, yazılım projelerinde yenilikçi ve etkili çözümler üretmesine katkıda bulunacak önemli unsurlardır.

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş.’nin bu eğitime gösterdiği ilgi göstermiştir. Ayrıca katılımcıların aktif katılımları, kurumun yenilikçi ve sürekli öğrenmeye açık yaklaşımını yansıtmaktadır. Katılımcıların eğitim sürecinde gösterdikleri çaba, eğitimin başarısını artırmış ve onların kişisel ve profesyonel gelişimlerine önemli katkılarda bulunmuştur.

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. ile “.NET Core Angular” Eğitimi katılımcılara, modern web uygulamaları geliştirme süreçlerinde .NET Core ve Angular’ın sağladığı avantajları derinlemesine anlamalarını sağlamıştır. Ayrıca eğitim boyunca, katılımcılar bu iki güçlü teknoloji ile ilgili çeşitli modüller açıklanmıştır. Ek olarak ntegrasyon teknikleri ve gelişmiş programlama konseptleri hakkında bilgi edinmişlerdir. Dolayısıyla bu bilgi ve becerilerin, Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş.‘nin yazılım geliştirme kapasitesini artırmada ve teknolojik yeniliklere daha hızlı uyum sağlamadaki önemine inanıyoruz.

Yeni eğitimlerde görüşmek üzere…

.Net eğitimlerimizi görüntülemek için tıklayınız.