fbpx
Generic filters
Search in title

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ile “Microsoft Office Programming” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “MICROSOFT OFFICE PROGRAMMING” eğitimini başarıyla tamamlamanın  gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu yönetimine şükranlarımızı sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın Microsoft Office programlama becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için  memnuniyet kaynağı oldu. Böylece, verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, aynı zamanda kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Microsoft Office Programlama Eğitimi”, günümüz ofis ve iş dünyasında  etkili çalışma yöntemlerini destekleyen temel bir yaklaşımın detaylarını içermektedir. Bu nedenle,  eğitimle, katılımcılar Microsoft Office araçlarından  yararlanma, makro programlama, otomatik işlem oluşturma gibi konularda bilgi sahibi olmuşlardır. Microsoft Office Programlama’nın sağlamış olduğu bu avantajlar, iş süreçlerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde yürütme imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern ofis teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya ofis problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Microsoft Office programlama kavramlarını anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız,  teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Microsoft Office Programming eğitimi için tıklayınız.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…