fbpx
Generic filters
Search in title

BOTAŞ ile “Hitabet Sanatı ve Diksiyon” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) işbirliğiyle düzenlenenBOTAŞ ile “Hitabet Sanatı ve Diksiyon” Eğitimi ‘ni başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu eğitim, c BOTAŞ’ın bu eğitime verdiği destek ve katılımcıların yoğun ilgi göstermiştir. Bu bağlamda programın başarısının temelini oluşmuştur.

Eğitim süresince, katılımcılar hitabet sanatının temelleri, etkili konuşma teknikleri, sesin doğru kullanımı ve diksiyonun önemi konularında derinlemesine bilgi sahibi oldular. Bu bilgiler, katılımcıların profesyonel sunumlarında ve günlük iletişimlerinde daha etkili ve kendinden emin bir konuşma yeteneği sağlayacaktır. Ayrıca kişisel ve mesleki imajlarını güçlendirecektir. Eğitim, teorik konuların yanı sıra, interaktif uygulamalar ve gerçek hayat senaryolarını içeren bir yaklaşım benimsemiştir.

Etkili iletişim becerileri, iş dünyasında ve profesyonel yaşamda başarı için kritik öneme sahiptir. BOTAŞ’ın bu eğitime katılımcıların aktif katılımı, kurumun sürekli öğrenmeye verdiği değeri gösterir. Bu da  çalışanlarının kişisel gelişimine verdiği değeri ortaya koymaktadır. Bunun yanında katılımcıların gösterdiği çaba, eğitimin başarısını artırmış ve kişisel/profesyonel gelişimlerine önemli katkılarda bulunmuştur.

Digital Vizyon Akademi, yenilikçi ve etkili eğitim metodolojileriyle iletişim becerileri ve kişisel gelişim alanlarında sürekli olarak yenilikleri takip eden bir yaklaşım benimsemektedir. Katılımcıların eğitim sürecinde gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ediyoruz. Ayrıca kariyerlerindeki gelecek adımlarında üstün başarılar diliyoruz. Eğitim metodolojilerimizle, katılımcıların eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

BOTAŞ ile “Hitabet Sanatı ve Diksiyon” Eğitimi, katılımcılara etkili iletişim ve hitabet konusunda bilgiler sunar. Bu sayede onları iş ve sosyal yaşamlarında daha başarılı kılmayı amaçlar. Eğitim sürecinde, katılımcılar hitabet sanatının incelikleri, ses tonu ve vurgu kullanımı, diksiyonun doğru teknikleri ve ikna edici konuşma stratejileri konusunda bilgi ve pratik beceriler geliştirmişlerdir. Bu becerilerin, BOTAŞ çalışanlarının iletişimdeki etkinliklerini artırır.  Bu bağlamda eğitimin profesyonel etkileşimlerde fark yaratmalarına önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Gelecekteki eğitimlerde buluşmak üzere… Digital Vizyon Akademi olarak, kurumsal gelişim eğitimleri için tıklayınız.

Kurumsal Gelişim Eğitimleri için tıklayınız.