Generic filters
Search in title

Aselsan ile “SQL Server Querying and Developing” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Aselsan iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “SQL Server Querying and Developing” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan şirket yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin bilgi ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Ayrıca, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

SQL Server Querying and Developing” Eğitimi, veri tabanı yönetimi ve sorgulama yeteneklerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Katılımcılar bu eğitimle, SQL Server’da veri yönetimi, sorgulama, veri tabanı oluşturma ve geliştirme gibi temel konuları öğrenmişlerdir. Böylece,  bilgi ve beceriler, katılımcılarımızın veri tabanı projelerini daha etkili ve verimli bir şekilde yönetme kabiliyetini artırmıştır.

Aselsan ve Digital Vizyon Akademi işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımıza modern veri tabanı yönetimi ve geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek, sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bu nedenle  hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın SQL Server kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve iş dünyasındaki zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital Vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

SQL eğitimi için tıklayınız.