Generic filters
Search in title

Aselsan ile “APPLICATION DEVELOPMENT with PYTHON” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Aselsan iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “APPLICATION DEVELOPMENT with PYTHON” eğitimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca, Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Aselsan yönetimine teşekkür ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Bununla birlikte, verimli ve yüksek memnuniyetle tamamladığımız bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin teknoloji ve Python uzmanlarını yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Ayrıca, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.
APPLICATION DEVELOPMENT with PYTHON” Eğitimi, günümüz yazılım dünyasında verimli, hızlı ve güçlü uygulama geliştirme süreçlerini destekleyen temel bir yaklaşımın detaylarını içermektedir.
Böylece,  eğitimle katılımcılar veri analizi, otomasyon, web geliştirme gibi Python’un temel bileşenlerini öğrenmişlerdir. Python‘un sağlamış olduğu bu avantajlar, yazılım projelerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve Aselsan işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern yazılım geliştirme teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya yazılım geliştirme problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Bu hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın Python kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…

PYTHON” Eğitimi için tıklayınız.