fbpx
Generic filters
Search in title

Akbank ile “Docker & Kubernetes Security” Eğitimi

Digital Vizyon Akademi olarak, Akbank iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “DOCKER & KUBERNETES SECURITY” eğitimini başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Eğitime ve gelişime önem veren ve çalışanlarına yatırım yapan Akbank yönetimine şükranlarımızı sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde, katılımcılarımızın bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduklarını görmek bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Ayrıca, verimli geçen bu süreçte, katılımcılarımızın göstermiş olduğu ilgi ve azim, eğitimin kalitesini artırmıştır. Her bir katılımcımızın eğitimde gösterdiği başarı, bize geleceğin güvenlik ve teknoloji liderlerini yetiştirdiğimizi göstermektedir.

Eğitimlerin, bireylerin kariyerlerinde önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, katılımcılarımızın bu yolculukta kazandıkları bilgilerin, kariyerlerine olumlu yönde katkıda bulunmasını temenni ediyoruz. Ayrıca, Digital Vizyon Akademi olarak, eğitimde sürekli yeniliklerin peşinden koşan bir anlayışla, katılımcılarımızın eğitim yolculuklarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Katılımcılarımıza bu eğitim sürecinde göstermiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ediyor, Aynı zamanda, kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Her zaman daha iyiye, daha yeniliğe açık bir eğitim anlayışıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

DOCKER & KUBERNETES SECURITY Eğitimi”, günümüz teknoloji dünyasında sistemlerin güvenliği ve korunması adına esnek, ölçeklenebilir ve yeniden kullanılabilir güvenlik protokollerinin temel bir yaklaşımının detaylarını içermektedir. Bu eğitimle, katılımcılar Docker, Kubernetes ve bu teknolojilerin güvenlik protokollerini öğrenmişlerdir. DOCKER & KUBERNETES‘in sağlamış olduğu bu yapısal avantajlar, sistem projelerini daha hızlı, hatasız ve etkin bir şekilde tamamlama imkanı sunar. Digital vizyon Akademi ve Akbank işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu eğitim, katılımcılarımızı modern güvenlik teknikleri konusunda bilgilendirerek sektörde daha rekabetçi hale getirmeyi hedeflemiştir.

Eğitim süresince, teorik bilgilerin yanı sıra, katılımcılarımız gerçek dünya güvenlik problemlerine çözüm üretme becerisini geliştirmek için bir dizi pratik uygulama ve proje üzerinde çalışmışlardır. Böylece, hands-on yaklaşım, katılımcılarımızın DOCKER & KUBERNETES güvenlik kavramlarını derinlemesine anlamalarını ve gerçek hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara hazırlıklı olmalarını sağlamıştır. Digital vizyon Akademi olarak amacımız, sadece teorik bilgi aktarmak değil, aynı zamanda katılımcılarımızın pratikte de bu bilgileri kullanabilme yeteneklerini geliştirmektir.

 

Docker & Kubernetes Security Eğitimi için tıklayınız.

Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle…